Boris Pandza

Samo za čitanje :-)

Re: Boris Pandza

PostPostao/la Kremenko » 28.05.2014., 16:47

alemko napisao:ocekujem brz demanti od borisa, ne mogu da vjerujem da je stvarno ovako nesto mogao izjaviti. ako su ove izjave stvarno vjerodostojne, onda mi je ne samo pao u ocima vec ga treba prekriziti za sva vremena.

Izgleda da je sve rekao 'sober' .. ovi iz duplog sporta su ga navodno nazvali i evo sta je rekao:

Nazvali smo ga u želji da nam da komentar i da nas možda uvjeri kako smo pogrešno protumačili njegovu izjavu datu hrvatskim kolegama. Nije pokazao pretjeranu volju i želju da se bh. javnosti na neki način izvine za preteške riječi.

"Borise, zaista stojiš iza onoga što si rekao u intervjuu za SN?", upitali smo ga, a onda je uslijedio pomalo bahati odgovor:

"Da, šta je tu nejasno? Je li ima neki problem oko toga? Sve što tamo piše, tako sam rekao i ja stojim iza toga. Nema potrebe da išta govorim, mogli ste sve pročitati i sve je tačno. Nemam više komentara, to me ne zanima", rekao je Pandža za SportSport.ba.

Uvjeren je Boris, dakle, da na Mundijal ne ide jer je Hrvat, jer u bh. reprezentaciji nema mjesta za dvojicu Hrvata. Međutim, treba znati da u posljednje vrijeme više nije igrao nego što je igrao. Uostalom, vrijeme će pokazati jesu li njegove riječi opravdane i je li zaslužio da bude dio bh. reprezentacije.
Kremenko

PostPostao/la ZIJANCER_SA » 28.05.2014., 19:31

Almir napisao:Steta za Pandzu,kao prvo mislim da je se trebao naci na spisku,sto zbog zasluga sto zbog toga sto mislim da je bolji od Sunjica,a ima i veliki udio u plasmanu, ili barem na rezervnom spisku da se moze nadati. Kao drugo, iako razumijem da je razocaran i ogorcen da neide na SP,ako je ovo sve tacno onda je prekrizio sam sebe,kao covjek pa onda kao igrac, a i bezobrazan je podobro,jer kad je vec uzeo brojati ko se nije i ko je se kad zvao,neka pregleda odbijenice Rvata i Hercegovine koji zaigrase za Hrvatsku,od Muse,Halilovica pa do zadnjeg slucaja Marica sto nam ga suknu. Ako je ovo tacno,onda dosije Pandza treba zauvijek zatvoriti po hitno.

Neznam imali ko informacije o Arslanagicu,da li je predao papire,jer sa njim bi na duge staze rjesili stopersku poziciju posle Spahe.

Jeste predao je davno drug i susic je se nadao da ce dobiti pozitivan odgovor prije SP i sigurno bi i njega uvrstio na spisak ali nazalost to se nije desilo i jos se ceka odgovor Fife o promjeni sportskog drzavljanstva.
ZIJANCER_SA

PostPostao/la The_Special_One » 28.05.2014., 23:35

E moj Borise, sad definitivno neces bit pozvan :mahanje:
The_Special_One

PostPostao/la emir75 » 29.05.2014., 04:48

sad ce igrati samo ne znam gdje
emir75

PostPostao/la sMRDo » 29.05.2014., 06:52

Ne znam i dalje sta bi rekao, osim da je jako glupo od njega sto ovako grubo izjavi. Jer da se razumijemo, on ovim veoma vjerovatno nije sebi zatvorio vrata samo dok je Papetove ere, nego i poslije njega. Jer navuce gnjev navijaca koji god kasniji selektor da ga pozove (ako ga pozove) a mi dobro znamo kako je to kod nas jebeno...
sMRDo

PostPostao/la Joker23 » 29.05.2014., 11:28

Ljudi iskreno Pandza je dobivao poziv i kad nije imao klub,Stevanovic je isto dobivao poziv i kad nije nikako igrao,Zec je bio povrjedjen i tek na kraju je usao seriju golova,Relno Sunjic je igrao za svoj klub i treba momak sa ide, Vranjes je decko koji se nikad nije bunio i kad nije igrao on je bio uz ekipu,i nije davao ovakve izjave vec se trudio svojim igrama da dobije poziv e moj Pandza kako ces sada pred lice svojih drugova...Susic pola igraca zvao i ako nisu imali klub ili nikako nisu igrali za klub...
Joker23

PostPostao/la Kremenko » 29.05.2014., 13:09

Ako sam dobro pročitao interview on je rekao da je za njega rep. završena priča.

Sent from my iPad using Tapatalk
Kremenko

PostPostao/la emir75 » 29.05.2014., 15:27

pa I jeste
emir75

PostPostao/la majstor22 » 29.05.2014., 15:54

A je li Pandza u vasim ocima mozda u nekom dijelu intervjua i u pravu?
majstor22

PostPostao/la emir75 » 29.05.2014., 17:02

dosta ovoga je u redu sto on govori, po meni licno nije neki igrac, tehnicski slab ali borac bez premca.. sunjica slabo geldam pa ne znaam kako igra ali imam osjecaj po ovo malo sto sam ga gledao da je tehnicki jaci
emir75

PrethodniSljedeće

Vrati se na: ARHIVA