Muamer Tankovic

Samo za čitanje :-)

Re: Muamer Tankovic

PostPostao/la Eborg » 21.02.2014., 09:02

E moj Tankovicu, a mogao si ici na Svjetsko prvenstvo...

Mada i dalje mislim da bi ovo moglo zavrsiti kao slucaj I. Hajrovic.
Eborg

PostPostao/la majstor22 » 21.02.2014., 09:57

Najgore je sto toj djeci kasnije dodje u glavu, kad malo ostare, od 25, 26 pa nadalje, tek onda shvate da u stvari nikad nece biti domaci.
majstor22

PostPostao/la jaguar » 21.02.2014., 11:17

Nemojte samo doci do toga da nas je Asmir izabrao jer smo popularniji u nogometu od Kanade i sto moze dalje dogurati (dokaz Brazil). A ako dodjete do toga, onda i nije bitno, jer neki svakako ovdje sebi postavljaju pitanje "ne kontam, zar misli da moze bolje proci sa Svedskom, pa oni nisu u Brazilu".
jaguar

PostPostao/la legionar » 21.02.2014., 11:29

Ja mislim da on malo pravi pritisak da mu neko iz Saveza garantuje odmah igru u A-selekciji jer je bio misljen za u21 repku. I posto nam vraca loptu da je dobio poziv Swedske sad ceka nas odgovor a meni je to normalno jer tako se to radi u Europi, neki savezi cak obecaju za velike talente i ogromne "donacije"... A njemu je isto tesko jer mi vec imamo 2 vrhunska igraca u napadu ako ne i 3, i on zna da je tu najteze izboriti mjesto pored Dzeke, Ibisevica, Pjanica. Ja se uopste ne brinem jer na tim pozicijama ce biti uvjek ogroman potencijal, puno vazniji su Arsanalagic (stoper) i Kolasinac to nam je puno vaznije zasada tako da i mi ako repka moamo gledati gdje smo deficitni a ne kao prije zvati sve sto se u meidjimi pojavi onda imas ekipu koja je 85% ofanzivna i brzo se izpostavi da nam treba def. vezni bek ljevi ili desni... tako da ima vremena nek on ceka svoju priliku i to sto je savez poslao poziv za druzenje na tekmi je sasvim ok. Sve u svemu treba sacekati da se situacija spontano razvije i ne treba puno kritizirati svaku "vijest" na FB
legionar

PostPostao/la Joker23 » 21.02.2014., 11:33

Necu vise komenatrisati Muamera...Nadam se da ce igrati za nas al ako izabere Svedsku bolje da nikad nista nije govrio o BiH ..Nema tu vise okolisanja odmah direktno se takvim kaze ono sto treba i kraj,kao sto je Seferovic bio puna mu usta BiH i on zabije noz u ledja,takvim licemjerima nije mjesto medju nama,ili si Bosanac ili si Svicarac,Svedjanin itd.Znaci budi on osto jesi i tacka,oni trebaju reci odmah kao sto nama rade Srbi i Hravti citiram:"Hvala vam pouno na pozivu moje srce kuca negdje drugo,a vama zelim od srca sve najbolje u Brazilu,meni Svedska ,Svica dala puno itd itd...To nije tesko ...
Joker23

PostPostao/la Udinese » 21.02.2014., 11:43

ma seljacina. sisli negdje sa nekog brda iz okoline srebrenice i sada gore glume vece svede od oni zuti svedjana gore sto zive hiljade godina u svedskoj. poserem se na izdajnike svog naroda kao sto su ovi tankovici...
Udinese

PostPostao/la Joker23 » 21.02.2014., 11:47

Ja mislim da je lakse dobiti Arslanagica jer samo kad se pogleda koliki je koncentrat mladih igraca iz Belgije sirom evrope i tu ce biti fakat tesko izboriti mjesto u Belgijskoj repki,i ja tu Legionar vidim nasu sansu sto se tice Arslanagica..Pored Vernongena,Kompanija itd..Tesko ce jos uci u repku..Tako da vidim nasu tu sansu..
Joker23

PostPostao/la Cera MALI » 21.02.2014., 18:00

Kao sto sam rekao, kod komsija i susjeda tih problema nema.
Mislim da je problem u odgoju djece i omladine. Bosna i sve u vezi s njom se mora usadjivati svakodnevno.
Sto se tice Tankovica, nek mu je sa srecom, Svedska nije i nikad nece biti njegova zemlja ali ako on to neshvata mi mu pomoci nemozemo.
Cera MALI

PostPostao/la Istok » 21.02.2014., 18:37

Bogami ja ne vidim da se Srbi nesto otimaju za reprezentaciju Srbije, ukoliko se ne radi o bh Srbima.
Istok

PostPostao/la senci » 21.02.2014., 18:37

Srebrenica-Svedska, Ja to ne mogu da shvatim niti hocu da vjerujem dok sve ne bude zavrseno. Novinari svasta pisu, ne treba ga napadati dok se sve ne zavrsi. On je sigurno odlucio za koga ce igrati. Ako smo to mi dobro dosao, ako nismo-razguli i gledaj filmove o Srebrenici
senci

PrethodniSljedeće

Vrati se na: ARHIVA