Muamer Tankovic

Samo za čitanje :-)

Re: Muamer Tankovic

PostPostao/la focak » 20.02.2014., 20:05

Tako se to radi majstore. Valjda cemo i mi nekad dobiti tok sportskog Manager
focak

PostPostao/la BHF1980 » 20.02.2014., 20:26

Pa igrac zna za interes od naše strane i ako mu je želja da igra za nas on ce to po svaku cijenu i učiniti. Sta ako znaju Šveđani da ga vrbujemo oni ce mu staviti pištolj na celo pa mora igrati za njih? Halo ba po jos koji put nemoj te biti djeca i izlaziti sa smiješnim izjavama.
BHF1980

PostPostao/la majstor22 » 20.02.2014., 20:27

Ma dobro, neki to nazivaju trcanje igracima na noge, a neki tome kazu informativni i perspektivni razgovor i mislim da je tu najveca razlika...
majstor22

PostPostao/la zmajoglu » 20.02.2014., 20:38

dobro ne treba pljuvati po tankovicu dok ne zaigra u takmicarskoj utakmici za svede, tako su mnogi i hajrovica pljuvali..
ne kontam ja ovu omladinu nikako, mnogi od nas bi dali sve sto imamo samo da jednom odigramo u bh dresu na sp u brazilu.
imam osjecaj da su mnogi nasi u svedskoj dobro asimilirani, barem oni koje sam upoznao u bih pa me i ne cudi da ce mozda igrati za njih.
dobro mladja generacija i nema odgoja kao prije, ne zna sta je znacio rat u bih, pitanje opstanka bosnjaka..
zmajoglu

PostPostao/la zmajoglu » 20.02.2014., 20:41

zna li neko odakle su tankovicevi tacno iz bih?
zmajoglu

PostPostao/la saban- » 20.02.2014., 20:42

Odluka je na Tankovicu. Sta god da nas savez uradi da ga dobijemo dzaba je. Ako je u srcu Bosna i zeli da igra za nas, no sikiriki. Isto tako i za Svedsku... Bilo bi idealno kada bi igrao za nas ali savez se jako malo pita za koga ce on igrati u buducnosti. Smjesno je govoriti da nas savez ne radi nista za ove mlade fudbalere. Svi oni koji imaju kvalitet se prate i ako pokazu zelju da igraju za nas onda se s njima razgovara. Tankovic je djelimicno pokazao zelju i s njim se trenutno razgovara. Bez obzira na to sto nosi nase ime i prezime i porijeklo, momak je rodjen u Svedskoj i moramo biti spremni i na negativan ishod situacije. Steta jeste ali kriviti ovog ili onog... uozbiljite se.
saban-

PostPostao/la majstor22 » 20.02.2014., 20:42

Samo kod Tankovica bas malo cudi, iz Srebrenice, roditelji pobozni, drze do neke tradicije i opet tako. Mene je iznenadilo prije za Jakupovica sto je iz Kozarca pa tako nesto uradio, pa onda Seferovic iz Sane, al ovo oko Tankovica je stvarno vrh...
majstor22

PostPostao/la safetmuhic » 20.02.2014., 21:45

zmajoglu napisao:zna li neko odakle su tankovicevi tacno iz bih?

Srebrenica...

Slika
safetmuhic

PostPostao/la northernbynature » 20.02.2014., 22:04

Po meni se sad jos vise treba angazirati oko momka, jer znamo iz iskustva sta je bilo sa Hajrovicem, pa pomalo i sa Begovicem, Kolasincem i Medom ...
northernbynature

Re: AW: Muamer Tankovic

PostPostao/la Udinese » 20.02.2014., 22:10

beg napisao:
majstor22 napisao:Samo kod Tankovica bas malo cudi, iz Srebrenice, roditelji pobozni, drze do neke tradicije i opet tako. Mene je iznenadilo prije za Jakupovica sto je iz Kozarca pa tako nesto uradio, pa onda Seferovic iz Sane, al ovo oko Tankovica je stvarno vrh...
Neznam to možda i više nije do odgoja. Mogu tebi roditelji biti pravi Bosanci i Hercegovci i mogu te možda tako odgajati da znaš odakle potičeš, ali ako si rođen gore i imaš prijatelje većinom Šveđane onda osjetiš neku krizu identiteta možda.ono BiH ti je odmor, rodbina i ćevapi, a švedska dom. ne znam fakat.ta Srebrenica je neki sinonim tužni tog prokletog rata i nekako se povezuje s Bosnom i da momak ne osjeća neku potrebu da igra za nas ide mi teško u glavu.sad šta će biti i koliko ti neki razni menadžeri imaju uticaj na njega ostaje da se vidi.a garant imaju neki utjecaj. možda misle da je ovaj uspjeh naš neka sreća koja se ne ponavlja i da će se s Švedskom češće kvalificirati nego s BiH.

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk
buraze neznam i sam zivim van BiH. ali malo kojeg naseg znam da se druzi toliko sa tim svicarcima, svedjanima itd.
gotovo se nasi druze najvise sa nasima. al da opet postoje takvi izrodi kao seferovic, tankovic itd. cudi me...
Udinese

PrethodniSljedeće

Vrati se na: ARHIVA