Off-Topic (OT)

Samo za čitanje :-)

Re: Off-Topic (OT)

PostPostao/la majstor22 » 08.02.2014., 09:14

Sad sam gledao CD gdje je gost bio Radoncic, i sad sam samo jos vise ubjedjen da je jucerasnji dan plod politike. Ko pogleda intervju, moze odmah skuziti o cemu se radi...
Jos jednom, prvi dan u Tuzli je jedno, a juce nesto totalno drugo, bar po mom misljenju i po tom sto se da procitati iz poteza pojedinih ljudi.
Mene je najvise strah da je na papiru vec sve podijeljeno, da ce i hrv dobiti svoj dio federacije i da ce nas jos vise zatvoriti u torove.
majstor22

PostPostao/la BH_United » 08.02.2014., 14:16

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=iPaicd0YIls[/youtube]
BH_United

PostPostao/la admin » 08.02.2014., 15:15

Slika
admin
Administrator

PostPostao/la Istok » 08.02.2014., 17:14

Radoncic je spijun, ovi nisu cvjecke ali on je ubaceni element koji je stekao bogatsvo na Avazu od jedne marke. Paso ne budi naivan, takvi su nas kostali prije kao Silajdzic sa rusenjem Aprilskog paketa a ovaj kad nam zabiberi sa trecim ili necim jos gorim ima da se zapitamo gdje smo i sta nas snadje.

Nazalost u nedostatku lidera kod Bosnjaka ovaj kriminalac i placenik ispliva kao alternativa. Ko cita njegove novine a zna da cita izmedju redova vidi odmah o kakvom opasnom liku se radi, sve sto je oficijelna politika zapada on promovise u BiH, pogledajte mu stavove od pitanja Libije, Iranaca, Palestinaca, vehabija, situacije u Siriji, blagonaklonost i "razumjevanje" za hrvatsko pitanje u BiH itd.itd. Kao sto rekoh, strani placenik.
Istok

PostPostao/la BH_United » 08.02.2014., 18:13

Bez obzira ko je opozicija ili ko je novajlija na politickoj sceni jednostavno nemoze da bude gori od ovih trenutacnih.
Uglavnom kome odgovara sadasnja a i dosadasnja situacija u BiH ili je budala ili ima koristi od same.
Pretpostavke, starh od promjena i ljenost su glavne blokade BiH napredka.

Mi nemamo niti jednog aduta u rukavu da mozemo tvrditi da mislimo sebi bolje nego sto nam EU ili USA misli.
Oni to jednostavno rade zato sto su vec umorni a i stojimo im na putu za neka daljnja planiranja.

U BiH niti ce se desiti novi rat niti ce se BiH raspasti jer mi nemamo kontrolu oko tog.
Nece se raspasti jer se boje vehabizma i to sto su nasi ljudi zaduzili ratnike sa istoka sa odlaskom u Siriju.
A rata nece biti jer financijski neodgovara EU
BH_United

PostPostao/la oklop10 » 08.02.2014., 21:19

Dy3 ti momcino izgleda si "bliza rodbina" nekoj vladajucoj partiji,imas dobar poso,plata ti preko milju maraka,narod Bosne i Hercegovine nazivas "seljacima",a ni rijeci o korumpiranim lopovima politicarima,sram te bilo.
oklop10

PostPostao/la senci » 08.02.2014., 21:23

Ko je iz Sarajeva znat ce kako se pekara bombardovala svaki dan a 50 metara od nje zgrada cenexa sva od stakla i ni jedno staklo nije bilo razbijeno prvih 6 mjeseci - Delimustafic- tako sada i Radoncic. Gadna situacija, samo sta i kako dalje. Ovo je sve smisljeno unaprijed
senci

PostPostao/la VajTa » 08.02.2014., 21:56

Izgleda da je Radoncic najveci problem u BiH..tuzno i zalosno
VajTa

PostPostao/la Istok » 08.02.2014., 22:30

Medju najvecim sigurno
Istok

PostPostao/la alemko » 08.02.2014., 23:16

BH_United napisao:Bez obzira ko je opozicija ili ko je novajlija na politickoj sceni jednostavno nemoze da bude gori od ovih trenutacnih.
Uglavnom kome odgovara sadasnja a i dosadasnja situacija u BiH ili je budala ili ima koristi od same.
Pretpostavke, starh od promjena i ljenost su glavne blokade BiH napredka.
Mi nemamo niti jednog aduta u rukavu da mozemo tvrditi da mislimo sebi bolje nego sto nam EU ili USA misli.
Oni to jednostavno rade zato sto su vec umorni a i stojimo im na putu za neka daljnja planiranja.
U BiH niti ce se desiti novi rat niti ce se BiH raspasti jer mi nemamo kontrolu oko tog.
Nece se raspasti jer se boje vehabizma i to sto su nasi ljudi zaduzili ratnike sa istoka sa odlaskom u Siriju.
A rata nece biti jer financijski neodgovara EU

kao da se EU za nesto pita. tvoju tezu o onoj saci budala, topovskog mesa u siriji bolje i ne komentirati.
po meni je ova kulminacija samo mali djelic onogo sta ceka "drzavu" ako ne dodje sada do istinskih, korjenitih, strukturalnih promjena. ja mislim da je i internacionalni faktor uhvacen na pogresnoj nozi. jasno im je valjda sada da ako je par hiljada momaka u stanju da destabilizira veci dio drzave, sta slijedi ako siroke narodne mase izadju na ulice. imamo mi dovoljno "blentavog" elementa u nasem drustvu da destabiliziramo ne ovu crna federaciju, vec pola balkana. jer samo budala moze vjerovati da nekav ruzan ishod iz svega ovoga nece zahvatiti i susjedne drzave. a neka i ovi shupci iz medjunarodne zajednice konacno shvate da su oni uzrok rak-rane bh-drustva, napuhanog administrativnog aparata proizaslog iz wasingtonskog i kasnije dejtonskog sporazuma, pored naravno domace korumpirane politicke elite i svih preko njih uposlenih lezihljebovica koji na drzavnoj sisi imaju nestvarna primanja za bh-prilike.
a fahrA je flatulencija u svemiru, dio ove korumiprane, profiterske elite, kos-ovac, srpski ubaceni element koji se pokusava amerikancima prodati zadnjih par mjeseci. samo "kepec" se grdno vara ako misli da ce profitirati na ovom iako tu lafinu vec prodaje preko njegovog sugavog avaza. ko ce to kepeca cuvati u zemlji ciji su gradjani jos uvijek do zuba nauruzani ako u slijedecoj rundi bude jos vecih nereda? da nece mozda ova policija (na celu koje on uostalom indirektno stoji kao ministar sigurnosti) koja je gotovo svugdje nakon drugog/treceg jaceg udara demonstranata otkazala poslusnost (ljudi su spustali sljemove/stitove)? zar stvarno misli da u slucaju odmotavanja klupka kriminalne privatizacije, i raznih poreznih mahinacija, da ce njegov avaz, pardon njegove mu zene kompaAanija biti izostavljena? hau jes no! ne bude li sada doslo brzo do ozbiljnih promjena, slijedeci put ce tek doci do pravog belaja. :?
alemko

PrethodniSljedeće

Vrati se na: ARHIVA