Off-Topic (OT)

Samo za čitanje :-)

Re: Fudbalska reprezentacija BiH

PostPostao/la Gorazdak » 20.12.2014., 00:19

Toni tu ništa nemože. Nevjerujem da će ga saigrači sada gledati kroz neke druge oči, ali bi ga mediji i javnost možda pritisli.E sad je pitanje kako će se on sam nositi sa tim pritiskom.
Gorazdak

PostPostao/la Zmaj » 20.12.2014., 00:51

Nebi trebali mjesati ove stvari. Toni je momak koji je prosao sve nase selekcije, uz sve to odan je drzavnom dresu, i ne stedi se ni truna. Svaki put je bas ostavio srce na terenu sto bi se reklo.

Ja se jedino plasim novinarskih hijena, koji bi mogli da iskoriste ovu situaciju. U nasoj zemlji je dovoljna mala iskra da sve plane kada su ovakve stvari u pitanju. Bitno je samo ovo sve ignorisati i ne povezivati sa reprezentacijom.

Postoje sudovi, tuzilastva i neka rjesavaju stvari sto se tice njegovog oca. Za nedjela neka odgovara kao i svi zlocinci. Ali Tonija moramo odvojiti od ovog slucaja, bio je beba kada se agresija desila na BIH.
Zmaj

PostPostao/la Kremenko » 20.12.2014., 07:55

Huh, rat nije formirao ljude već pokazivao šta su. Nezgodna situacija gdje igraš sa ljudima i pred navijačima a da ti je stari činio zločine nad njima.
Mediji su ga voljeli do sada, pitanja u vezi ovog će biti ipak nismo sj.korea.

Sent from my iPad using Tapatalk
Kremenko

PostPostao/la Istok » 20.12.2014., 11:34

Ne samo cinio zlocine vec i pobjegao u Hrvatsku da izbjegne sudjenje. Da je ostao i da mu se sudi ja bih lakse formirao misljenje.

Ovako, tesko. Cisto sumnjam da ga Toni nece sretati za vrijeme njegovog egzila u Hrvatskoj a onda je to sasvim druga situacija. Ali BiH je drzava i ratnih zlocinaca, na zalost.
Istok

PostPostao/la yaran » 20.12.2014., 17:59

Komplikovana situacija za Tonia kao i za repku....necu reci jedan od rijetkih koji nije htjeo za kockaste da igra jer da je imao mjesta sigurno je da bi bio tamo .Zivot je nekad surov placas greske drugih tako i Toni.
Mozemo mi biti koliko hocemo tolerantni prvi koji mu yebe sve po spisku sa tribina ce biti belaj sto moze
dodatno da rzadrma repku....
yaran

PostPostao/la Istok » 20.12.2014., 18:21

Nema se tu sta biti tolerantan. Sunjic treba da nadje nacina da se ogradi od oca i ocevih postupaka, inace nema sta da trazi u reprezentaciji. Sad koliko je to realno, ne znam.
Istok

PostPostao/la northernbynature » 20.12.2014., 20:28

kao prvo, dok mu se ne dokaze na sudu jos uvijek je samo osumnjiceni, a ne ratni zlocinac.
s druge strane, ovo stvarno otezava situaciju oko tonija, jer ce prije ili kasnije opteretiti i njega i saigrace, navijace i tako dalje. ja bih ga pozvao za slj. tekmu ali bih ga mozda zadrzao na klupi, iz "zastitnih" mjera. mislim da je to najbolje i za njega i za druge.
northernbynature

PostPostao/la sportas » 20.12.2014., 21:31

Daj ba ne pretjerujte!!!

Toni da je neki tamo Usta.. tip nebi sigurno punim srcem igrao za BiH.

To sto mu je otac uradio, je cisto ocev grijeh i za to ce biti debelo kaznjen.

Toni Koji je bio beba u to vrijeme nema nikakve veze stim.

Ne potpaljujte vatru bez potrebe, evo avazovi novinari zadovoljno trljaju ruke, bit ce ekskluzivnih clanaka i tiraza za prodat.
sportas

PostPostao/la Istok » 20.12.2014., 22:00

Kaznjen nece biti jer je otisao u Hrvatsku.

Avazovi novinari u ovom slucaju rade ispravan posao, kontaktirali su porodicu zrtve, njegovu djecu koji su cekali na pravdu a nisu je docekali. Sta bi to po vama trebali raditi, usutiti se i skrivati pricu?

Nije bitno sta je Toni vec kako ce se u ovoj situaciji postaviti.
Istok

PostPostao/la majstor22 » 20.12.2014., 22:21

Toni nikakve veze sa tim nema... A uostalom, ratni zlocinac? Sta znaci to. Otac je priznao ubistvo jednog covjeka. E sad. Imaju i drugi igraci nekog ko je bio u ratu i ko zna sta se sve radilo. Sud je tu da dalje odluci, iako je vec kriticno sto je pobjegao...
majstor22

PrethodniSljedeće

Vrati se na: ARHIVA