Emir Spahic

Samo za čitanje :-)

Re: AW: Emir Spahic

PostPostao/la Gorazdak » 14.04.2015., 20:09

Zmaj napisao:
BH_United napisao:A da je kojim slucajem Susica opalio po zubima sta bi Zmaj onda rekao?
Nije ni cudno sto Zmaj i Istok brane Spahica mozda je on ovo namjerno izrezirao sa njima samo da bi presao u Sarajevo :)

E ako predje u nasu ligu ima da svake sedmice vidimo box na utakmici Sarajeva.
Mozda je to i uradio ne znam :odezub:

Uglavnom, ja bi mogao biti taj koji bi mogao ovu situaciju da iskoristi u korist Safeta da hocu, zar ne. Ipak zelim da se smanje tenzije i nepravda naspram Emire, jer ovo sto citam po portalima i ogromnim medijima je zastrasujuce.

Npr.jedan radio pise kako smo se nekada divili Ferhatovicu i Delibasicu, a sada se divimo "ovakvima" misleci da Spahica. Iako taj isti krkanski radio zaboravlja, da smo se divili i Mesi Bazdarevicu, iako po ponasanju kao igrac nije bio nista bolji od Spahica, a obiljezio je kao igrac 80-te godine. Ima jos primjera malo more.

Dupljaci postavili koridu i uporede ove dvije stvari, mislim koliko nisko moras ici da bi se procitao?

A što je najtužnije je da su dupljaci postali medijski partner nsbih.
Gorazdak

Re: Emir Spahic

PostPostao/la VajTa » 14.04.2015., 20:20

Zar nebi trebalo biti najvaznije kakav je igrac,sta je dao repki i sta moze dati
Njegov privatni zivot me se bas i netice.
A ovo sto neko provali kao los uzor djeci je smjesno..ne na danasnje vaktu..
VajTa

PostPostao/la Murga Drot » 14.04.2015., 21:59

Kremenko napisao:Mislim da Miške dao najjasniji opis...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opis o cemu?
Murga Drot

PostPostao/la jaguar » 14.04.2015., 22:08

situaciji sa spahicem, na to je vjerovstno mislio kremenko
jaguar

PostPostao/la Murga Drot » 14.04.2015., 22:11

pa sta je rekao, o cemu se radi, ima li link...
Murga Drot

PostPostao/la BH_United » 14.04.2015., 22:16

Nije ime vazno, ko je sta uradio nego kako mi ko narod gledamo na to------to je problem.

Imas sina i kazes "ma udri ga radje neg on tebe" i stvaras mu sliku da je to najjace i naj bolja opcija. Sutra taj isti sin dodje i udari na brata, spuca ga glavom polomi mu zube jer je naucio tako da rjesava probleme.
Lakse mu valjda batinama nego mozgom.
Onda opet ti se naljutis na sina ili odreknes a nisi ni svjesni da si ti bas onaj ko je kriv za takvu situaciju.

Moram ovako da objasnim jer ne kritikujem ja Spahica ja kritikujem nas i to kako mi gledamo na takvu situaciju zbog koje u buducnosti placamo cehove.

I ako sam se lemao po skoli dosta puta, saketanje mi je zadnja opcija---- nekako mi lakse sa mozgom to rijestit, nego sa misicima.
BH_United

PostPostao/la alemko » 15.04.2015., 04:14

Kremenko napisao:Mislim da Miške dao najjasniji opis...

Sent from my iPhone using Tapatalk

a ko je taj miŠko?

:odezub:
alemko

PostPostao/la elmo » 15.04.2015., 08:43

dan poslije spahinog incidenta sam rekao da treba pricekati dok se stvari malo razjasne pa onda braniti ili osudjivati.
sada su stvari jasnije, spaha je ostao bez posla, bez plate, vjerovatno ce se suociti i sa kaznom njemackog saveza sto bi vjerovanto znacilo kraj njegove karijere u njemackoj (u ligi u kojoj je po meni odigrao svoje najbolje utakmice), dodao je jos jednu mrlju na svoju karijeru (ovo hajd inekako, dosta ih je vec imao od ranije a bezbroj je primjera svjetskih igraca sa slicnim budalestinama).
Sam pao, sam se ubio...mene samo interesuje kako li se taj njegov brat-bilmez osjeca ovih dana.

Ne znam zasto, generalno mrzim ljude koji cine slicne stvari i ostro ih osudjujem ali kad je spaha u pitanju, sta god da uradi i kakvu god budalestinu izvede, u mojim ocima ostaje simpatican momak i jako drag.
Ako bude htio igrati,naci ce solidan klub negdje van njemacke bez problema.

Ono sto nas sve treba da brine je repka, u kojoj je spaha jos uvijek nas najbolji stoper...evo neki kazu sta nas briga sta radi dok za repku daje 100% i igra onako kako igra....samo trebamo se zapitati u kakvom ce stanju biti za dva mjeseca (ne vjerujem da je povreda strasna i da bi zbog nje odmarao do kraja sezone).
Znamo da nece biti u optimalnom stanju u kojem je bio ovo proljece, a znamo i da ce ga Mesha zvati za Izrael i vjerovatno staviti u prvih 11...tu se mogu pojaviti problemi i neka je Meshi dragi Bog na pomoci...
Ne smijem ni pomisliti ne scenario da ne dobijemo a spaha bude kriv za neki gol.

sve u svemu, ne osudjujem ga previse iako ja zasluzio, samo meni je vise taj njegov brat za samara nego li redari. steta, mogao je karijeru zavrsiti u jakom klubu i jakoj ligi jer on po zadnjim igrama ima kuveta za barem jos dvije godine ozbiljnog fudbala.
elmo

PostPostao/la sportas » 15.04.2015., 09:24

Bravo BH United odlican post, apsolutno se slazem sa tvojom konstatacijom.

BH_United napisao:Nije ime vazno, ko je sta uradio nego kako mi ko narod gledamo na to------to je problem.

Imas sina i kazes "ma udri ga radje neg on tebe" i stvaras mu sliku da je to najjace i naj bolja opcija. Sutra taj isti sin dodje i udari na brata, spuca ga glavom polomi mu zube jer je naucio tako da rjesava probleme.
Lakse mu valjda batinama nego mozgom.
Onda opet ti se naljutis na sina ili odreknes a nisi ni svjesni da si ti bas onaj ko je kriv za takvu situaciju.

Moram ovako da objasnim jer ne kritikujem ja Spahica ja kritikujem nas i to kako mi gledamo na takvu situaciju zbog koje u buducnosti placamo cehove.

I ako sam se lemao po skoli dosta puta, saketanje mi je zadnja opcija---- nekako mi lakse sa mozgom to rijestit, nego sa misicima.
sportas

PostPostao/la northernbynature » 15.04.2015., 16:03

BH utd, svaka ti je zlatna u ovom postu — to je upravo ono sto boli i sto nikad necemo nauciti jer smo "pogan" narod, uvijek pucamo na fizicki obracun umjesto deeskalacije i razuma. upravo to je odlika nekog "straha" i coporskog mentaliteta. ne mislim pri ovome samo na nas bosnje, nego cjeli balkan.

samo jos da se razumijemo, kod spahica jos uvijek preovladavaju njegove pozitivne osobine, barem po onoj slici kakvu ja dobijam iz medija i (malobrojnih) intervjua. o igrackim kvalitetima da ne govorimo — on je garantovano nas najbolji defanzivac svih vremena. isticao se dosta i kao kapiten i integracijska licnost kad je trebalo primiti nove i mlade igrace u repku, te i one koji su "nebosnjaci", a sto nije nebitno u cijeloj prici. ipak kad se podvuce crta, ovi incidenti su velika velika mrlja na njegovoj sportskoj karijeri i meni je stvarno zao da je tako i da daje negativan primjer mladjima.
by the way, nesto smo se plaho uzjogunili u zadnje vrijeme, besic i dzeko prgavi protiv austrije, evo i avdaga je poceo nesto prijetiti i ruziti sudije... :odezub:
northernbynature

PrethodniSljedeće

Vrati se na: ARHIVA