Emir Spahic

Samo za čitanje :-)

Re: Emir Spahic

PostPostao/la dy3 » 13.04.2015., 13:12

sportas napisao:Spahic od mene nema podrsku!

OK braniti brata, ali zaletiti se glavom i porazbijati zube redaru, nidje veze!
Za to se ljudi moji ide u zatvor.

Izgleda Spahicev brat neki playboy, on se prvi kurcio sa novim dresom repke, vidim na facebooku samo neki vip provodi na racun bratove slave.

Meni je jedino zao reprezentacije, jer je Spahic u odlicno formi i dobro bi nam pomogao.

To ti je Amir Haspa Spahic :odezub: nije mu on brat.
dy3

PostPostao/la Zmaj » 13.04.2015., 20:52

Niko nije spreman popljuvati svoje kao Bosnjo. Hiljadu i jedan primjer tuca izmedju i suigraca, pa i gdje igrace mlate navijace , pa su i dalje ostali u klubovima. Ovdje sve neka becka skola hebote, a jedva docekali da iskoriste koju da opletu po Spahicu, ustvari mogao je to biti bilo ko drugi, opet bi opleli.

Kao da ste dozivjeli nesto sto u zivotu nikad niste vidjeli, imam osjecaj da zivite u svijetu bez truna nasilja, kao u onom fimu Demolition Man, gdje su Sylvester Stallone i Sandra Bullock. Pa kad bi se i opsovao dobio javno kaznu :)

De ba popustite malo, pocinjete kao lovci i ribolovci da preuvelicavate stvari.
Zmaj

PostPostao/la Murga Drot » 13.04.2015., 21:12

Neka ba Zmaju kako ti ne dojadi. Slazem se da su neki mozda malo i pretjerali, ali izbijao zube raji po stadionu, i treba da se ponasamo kao da se nista nije desilo. Ili jos bolje ono nase "Neka si ga, bolje da si ti njega nego on tebe." "Uvijek prvi udari". Kakva bi prica bila da su mu oni isti vratili pa ga se namlatili ondje, jer to od njih ne bi bila Becka skola nego ocekivano? Kako da su se ti "lopovi, bagra, kriminalci" na kraju suzdrzali i poslije izbijenih zuba?

Ne vidim kako je to pljuvanje, pa eno snimka, sta se na snimku vidi? Ili su to ribolovci snimak napravili?

Licno nista nisam rekao za njegov postupak, ali sada je to sto jeste, sa posljedicama se pomiriti i ici dalje. Nadati se je da je skola, pa ako burazu/jaranu nije prvi put neka ga drugi put ispred stadiona ostavi.
Murga Drot

PostPostao/la Zmaj » 13.04.2015., 21:22

Pa i dalje se ide iz krajnosti u krajnost, zato sam i napisao lovci i ribolovci. Momak je kaznjen i zavrsena prica, ne znam o cemu vise polemisanje.

Kakav god da je, nas je.

Ne opravdavam to sto je uradio, ali smanjite brate malo.
Zmaj

PostPostao/la BH_United » 13.04.2015., 21:42

A da je kojim slucajem Susica opalio po zubima sta bi Zmaj onda rekao?
Nije ni cudno sto Zmaj i Istok brane Spahica mozda je on ovo namjerno izrezirao sa njima samo da bi presao u Sarajevo :)

E ako predje u nasu ligu ima da svake sedmice vidimo box na utakmici Sarajeva.
BH_United

PostPostao/la Moebius » 14.04.2015., 00:39

Dobro braco ima ovdje pretjerivanja narocito od njemaca i tog kluba koji su stali uz redare umjesto uz igraca pa i da je zgrijesio a mi ne znamo sta je u stvari bilo sta mi je rekao redar..ja imam ( a i sam sam takav) rodjake koji se tesko ljute pa i da izgledaju kao papci samo da se ne biju i prave probleme ali ako ikad neko pomene majku onda dolazi uragan bozji koje nemoze da zaustavi nista tako...ne zna se nista a jos branio familiju pustite..pretjeruje se ali najvise od tog kluba kao hoce da su primadone lijepe najbolje je da idemo dalje i da ne pisemo o tom dogadjaju previse..njemci su gubitinici i kraj.
Moebius

PostPostao/la amelaga » 14.04.2015., 02:27

Kako je ba nekoga branio kad se na snimku vidi da on nasrce na redare?

Druga stvar, neka dodje u Bosnu, pa ce nauciti lekciju. Nasi redari sigurno ne bi stojali onako i naguravali se sa njim dok on udara sakama i glavom! Dobio bi po p@#$%.
amelaga

PostPostao/la JustWinBaby » 14.04.2015., 15:24

Zmaj napisao:Pa i dalje se ide iz krajnosti u krajnost, zato sam i napisao lovci i ribolovci. Momak je kaznjen i zavrsena prica, ne znam o cemu vise polemisanje.

Kakav god da je, nas je.

Ne opravdavam to sto je uradio, ali smanjite brate malo.

Stao sam iza njega kad je bio na ledu u Lokomotivi sa presjednikom kluba... I nije igro mjesecima. Ali ocigledno da nije nista naucio. Greske se dese... niko nije perfektan. Ali se mora nauciti i popravit svoje ponasanje. Tuca sa Medelom u Sevilli, namjerni lakat na terenu u Francuskoj, samara Marinu, sranje u Lokomotivi, itd.... znas kako @Zmaj... jednostavno nisi upravu! Jest nas... ali svoj kredit je ispuco davnih dana..... zasluzuje i otkaz u jednom odlicnom klubu i kaznu i kritiku od navijaca i sta god jos... dosta vise da se brani......

Sta vise.... niko nije spomenuo, ali veliki rizik je i za imidz reprezentacije!!
JustWinBaby

PostPostao/la Zmaj » 14.04.2015., 18:01

BH_United napisao:A da je kojim slucajem Susica opalio po zubima sta bi Zmaj onda rekao?
Nije ni cudno sto Zmaj i Istok brane Spahica mozda je on ovo namjerno izrezirao sa njima samo da bi presao u Sarajevo :)

E ako predje u nasu ligu ima da svake sedmice vidimo box na utakmici Sarajeva.
Mozda je to i uradio ne znam :odezub:

Uglavnom, ja bi mogao biti taj koji bi mogao ovu situaciju da iskoristi u korist Safeta da hocu, zar ne. Ipak zelim da se smanje tenzije i nepravda naspram Emire, jer ovo sto citam po portalima i ogromnim medijima je zastrasujuce.

Npr.jedan radio pise kako smo se nekada divili Ferhatovicu i Delibasicu, a sada se divimo "ovakvima" misleci da Spahica. Iako taj isti krkanski radio zaboravlja, da smo se divili i Mesi Bazdarevicu, iako po ponasanju kao igrac nije bio nista bolji od Spahica, a obiljezio je kao igrac 80-te godine. Ima jos primjera malo more.

Dupljaci postavili koridu i uporede ove dvije stvari, mislim koliko nisko moras ici da bi se procitao?
Zmaj

PostPostao/la Kremenko » 14.04.2015., 18:52

Mislim da Miške dao najjasniji opis...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kremenko

PrethodniSljedeće

Vrati se na: ARHIVA