Boris Pandza

Samo za čitanje :-)

Re: Boris Pandza

PostPostao/la majstor22 » 30.05.2014., 12:15

E jbg @skot, Pandzu porediti sa Vrsajevicem. Pandza je uvijek bio izsmijavan zbog svoje visine i nacina igre, tj svoje motornosti. A nikad zbog svog kvaliteta. Sam znas da je tad Hajduk bio daleko bolji nego sad, a Pandza bi tad uvijek bio postavljen na stranu, ali je na kraju uvijek igrao. Znaci kod svakog trenera je presudio na kraju njegov kvalitet u odnosu na to podsmijavanje,omalozavanje i na kraju i to sto je isticao uvijek javno da nije hrvat vec bosanac. Doj raja Avdiju izsmijava jer nezna, a ne sto izgleda smotano. To je razlika. Ponavljam se, jedno je sto je on izjavio, a drugo je to da netreba se praviti kao da je amater i neki lijevi igrac. Od povrede nije imao srece, ali po mom je tu negdje sa Vranjesom, a Bicakcic, Zuka i Sunjic su iza njega. Sutra kad dodje Arslanagic, pa jos mozda Hajrovic i na kraju Zuka i Sunjic odpadnu, bice isti komentari ako se oni naljute, nikad nisu nista ni znali, smotani, Belgija, Ukraina, itd itd.
majstor22

PostPostao/la sMRDo » 30.05.2014., 12:27

@majstor22:

Ne vjerujem da ce biti ikakvih komentara za Arslanagica, on je uz Spahu najbolje sto imamo na stoperu, cak bi se usudio reci da je i ispred Bicakcica, ako nista perspektivniji je. Hajrovic Sead zasad kako stvari stoje nije materijal za Repke, za njeg je Avdija Dzeko.
sMRDo

PostPostao/la rex68 » 30.05.2014., 14:13

Ja bih bio presretan kada bi u prvih jedanaest bilo 5 hrvata pet srba i jedan kinez ako bi igrali srcem,eto ako se broji ja sam bosnjak po rodjenju a covjek po ubjedjenju.
Kamo srece da i to nekad docekam.
Koje kontra-argumente imaju neki u odbrani Pandze kako vas nije stid kada ste me natjerali da napisem prvi komentar nakon nekoliko godina samo citanja ovog foruma...
rex68

PostPostao/la majstor22 » 30.05.2014., 14:18

Odgovaram iskreno: Kod Susica nema statistike, znaci nema se na to sta gledati. Ja bih poveo i Pandzu, a izbacio jednog veznog. Drugo, Pandza neigra redovno samo ove sezone, i to nakon povrede. Trebao je Susic da ga uzdigne, kao sto je to radio sa drugima. Kakve zasluge Rahimica? Rahimic 3god neigra redovno u klubu, a u repki prvo ponekad, kasnije nikako. Zasluge sto je produzio karijeru zbog repke da i sto ga je Susic nagovorio, ali ne zbog tog sto bi bio u stanju jos igrati. Pandza je tu citavo vrijeme. Susic citavo vrijeme ponavlja to igranje u klubu, a reaguje samo kod onih sto su u javnosti manje zapazeni ili kod onih sto ih necijeni bas (Salihovic, Hajrovic, Zukanovic). Meni je recimo bila smijesna izjava da cak i da ima neko iz nase PL da je kvalitet za repke, nemoze ga pozvati jer dosad nije nikako bio pozvan, to bi bio prvi put i odmah za Brazil, a Anel i Tino bili samo jednom. Jakog argumenta, jednom na okupljanju isto kao nijednom... Al ok, normalno da Pandza nije u pravu sto spominje nacionalnost, ali ide mi na nerve sto ga se predstavlja kao da je zalutao u repku, a momak od prvog dana uz repku. A nije ni ostario ili kvalitetom toliko opao pa da covjek kaze drugi ga izbacili...@smrdo, nisam mislio da ce se Arslanagic kritikovati, vec kad on dodje, pa ispadne neko kao Zuka i Sunjic bit ce price da ni oni nisu bili nikad nista...
majstor22

PostPostao/la admin » 30.05.2014., 17:31

http://www.nfsbih.ba/bih/vijest.php?id=10163

Kod: Označi sve
Izjave  Borisa Pandže u medijima, koje potpuno neosnovano impliciraju nesportske razloge zbog njegovog nepozivanja  u „A“ reprezentaciju BiH  za nastup na SP u Brazilu, veoma su negativno iznenadile selektora Safeta Sušića, njegove saradnike i igrače naše najbolje selekcije.

Zbog  neutemeljenih optužbi, koje mogu nanijeti štetu NS/FS BiH i „A“ reprezentaciji pred početak Svjetskog prvenstva, protiv Pandže će biti pokrenut odgovarajući postupak koji uključuje i mogućnost suspenzije.

„Pandžin istup u medijima  se ne može ni razumjeti, niti tolerisati. U reprezentaciju su pozivani najbolji igrači u datom trenutku, a bilo čija nacionalna ili neka druga pripadnost uopšte me ne zanima. Pandža je prekršio pravila ponašanja i zaslužuje  odgovarajuće sankcije“, rekao je selektor Sušić.
admin
Administrator

PostPostao/la The_Special_One » 30.05.2014., 22:54

Bravo za Savez
The_Special_One

PostPostao/la top » 31.05.2014., 03:57

ma savez je bombona...

PostPostao/la JustWinBaby » 31.05.2014., 06:14

admin napisao:http://www.nfsbih.ba/bih/vijest.php?id=10163

Kod: Označi sve
Izjave  Borisa Pandže u medijima, koje potpuno neosnovano impliciraju nesportske razloge zbog njegovog nepozivanja  u „A“ reprezentaciju BiH  za nastup na SP u Brazilu, veoma su negativno iznenadile selektora Safeta Sušića, njegove saradnike i igrače naše najbolje selekcije.

Zbog  neutemeljenih optužbi, koje mogu nanijeti štetu NS/FS BiH i „A“ reprezentaciji pred početak Svjetskog prvenstva, protiv Pandže će biti pokrenut odgovarajući postupak koji uključuje i mogućnost suspenzije.

„Pandžin istup u medijima  se ne može ni razumjeti, niti tolerisati. U reprezentaciju su pozivani najbolji igrači u datom trenutku, a bilo čija nacionalna ili neka druga pripadnost uopšte me ne zanima. Pandža je prekršio pravila ponašanja i zaslužuje  odgovarajuće sankcije“, rekao je selektor Sušić.

to je odlicno --- konacno da i mi dijelimo kaznu za neprofesionalni odnos! Trebalo je se i ranije desit, i to dosta puta... ali bolje i sad, nego nikad. A za Borisa imo sam ogroman respekt... ali vise ne (najvise jer je stavio sebe ispred svoji prijatelja i saigraca u najgore vrijeme za njih, pa onda sto je pokazo svoju vrstu nacionalizma). Steta... uvijek sam samo sve najljepse o njemu prico ljudima u mom zivotu koji ne prate repku toliko ko i ja, ali dobro je i ovo.... kad vec ima veliku volju da nam pokaze svoje pravo lice, onda i mi trebamo da otvorimo oci i to vidimo!
JustWinBaby

PostPostao/la brudaaa » 31.05.2014., 13:46

Pandža who?
Pohvale savezu, konačno su počeli raditi ono što i trebaju raditi u ovim situacijama.
brudaaa

PostPostao/la senci » 31.05.2014., 13:54

Konacno da se radi kako treba. Koliko god smo ga volili, sad je u. sro
Nerviraju me ovi sa duplog s. sto kao da traze belaja i unose nemir sa nekim anketama oko Zukanovica.
Sta je bilo bilo je, ne treba sada odmah vrsiti analize i izigravati neke dobre novinare a narusavati atmosferu. Promijeniti ne mogu nista, a i Zuka se sa izjavom uklopio u Pandzin slucaj. Inace ni sam ne znam sto uopste otvaram taj dupli sp.
senci

PrethodniSljedeće

Vrati se na: ARHIVA