Muamer Tankovic

Samo za čitanje :-)

Re: Muamer Tankovic

PostPostao/la fantom » 22.02.2014., 15:40

Pa sto sad Sefik Ibrahimovic ako je toliki Bosnjo barem nekaze sinu da nenagovara druge Bosance da igraju za svede
fantom

PostPostao/la Tap3aH » 22.02.2014., 15:56

Kao prvo, mi ne gubimo igrače bez ispaljenog metka, dobili smo niz mladih igrača u posljednje vrijeme, i to pravo dobrih. To je neko morao da uradi. Pored toga, koliko god mi to željeli, ne može se u dvije godine od totalno raspadnutog saveza napraviti idealan savez koji funkcionira kao njemački ili barem hrvatski, za to je potrebno vrijeme, naročito u državi poput naše u kojoj za sve normalno treba puno više napora nego negdje drugo. Zato mislim da je u najmanju ruku neprikladno sada osuti rafalnu paljbu po Sušiću, Begiću ili bilo kome drugom (zahvaljujući i tim ljudima smo sada na SP-u, ne bih im bio u koži kada izgubimo u finalu), zato što se jedan dečko navodno odlučio igrati za Švedsku. Hajmo malo objektivnosti sa svih strana
Tap3aH

PostPostao/la nane » 22.02.2014., 16:18

Tap3aH napisao:Kao prvo, mi ne gubimo igrače bez ispaljenog metka, dobili smo niz mladih igrača u posljednje vrijeme, i to pravo dobrih. To je neko morao da uradi. Pored toga, koliko god mi to željeli, ne može se u dvije godine od totalno raspadnutog saveza napraviti idealan savez koji funkcionira kao njemački ili barem hrvatski, za to je potrebno vrijeme, naročito u državi poput naše u kojoj za sve normalno treba puno više napora nego negdje drugo. Zato mislim da je u najmanju ruku neprikladno sada osuti rafalnu paljbu po Sušiću, Begiću ili bilo kome drugom (zahvaljujući i tim ljudima smo sada na SP-u, ne bih im bio u koži kada izgubimo u finalu), zato što se jedan dečko navodno odlučio igrati za Švedsku. Hajmo malo objektivnosti sa svih strana

U prethodnim postovima sam pohvalio rad saveza i Susica, kojeg izuzetno cijenim, i plod tog kvalitetnog rada je i ovo izboreno SP u Brazilu, ali upada u oci cinjenica da imamo jako los skauting i da olako gubimo potencijalne igrace.

Susiceve izjave za medije su cesto kontradiktorne, i mislim da bi trebao paziti kakve izjave daje, jer otvara veliki prostor za kritike koje mozda i ne zasluzuje. Susic sigurno ima najbolje namjere, ali ....

Sve ove kritike su dobronamjerne u cilju poboljsanja rada. Nadam se da ce nakon Seferovica, Gudelja, Tankovica, bez obzira koliko isti koristili nas savez za dizanje cijene, potonji dobro razmisliti o buducim aktivnostima vezanim za mlade igrace iz dijaspore, od kojih, nazalost i zavisimo.
nane

PostPostao/la Joker23 » 22.02.2014., 16:35

Ne mogu da vjerujem ljudi sta nam se desava da nas ovako djeca od nasih ljudi ucjenjuju.Bojim se nas fudbal ako ovako nastavimo gubiti igrace iz nase lige nema kapaciteta i onda smo doljni !Realno ja se nikada ovakvim stvarima necu pomiriti da nas nasi ljudi ucjenjuju i da na prvo mjesto stavljaju pare a ne ljubav prema domovini.

Realno sta je terbao Susic i savez da urade da kupe Avion stan kucu Tankovicu pa da on igra za nas,sve osim ljubavi prema domovini je dovljno.I nece mi vise ovi nasi nervirati nek im na casti !
Joker23

PostPostao/la dzele » 22.02.2014., 16:56

Kakva je razlika sada izmedju famelije Gudelj i Tankovic.
E moj babo pardon papa ili ?
dzele

Prethodni

Vrati se na: ARHIVA