Naši u INO-LIGAMA 2013/2014

Samo za čitanje :-)

Re: Naši u INO-LIGAMA 2013/2014

PostPostao/la northernbynature » 16.06.2014., 15:07

Navodno da je Besic u istoj menadzerskoj agenciji kao i Rakitic i Lulic...
northernbynature

PostPostao/la tonymontana » 16.06.2014., 18:05

jeste
tonymontana

PostPostao/la VajTa » 16.06.2014., 19:30

tonymontana napisao:jeste

Pa o cemu pises..valjda je dobra agencija kad pogledas gdje su Lulic i Raketic zavrsili
VajTa

PostPostao/la ZIJANCER_SA » 16.06.2014., 20:57

tonymontana napisao:Nemoj te imati OGROMNA ocekivanja za Besicev transfer. Za TOP klubove treba imati TOP menadzare isto i ne samo biti dobar fudbaler.

Ako iko ima TOP menedzera i agenciju onda je to Besic. pogledaj malo ko ga zastupa pa ce ti biti sve jasno.
Jednostavno je Besic prelaskom u Madjarsku bio van ociju svih relevantnih scauta i klubova, sada svojim nastupom na SP Besic je se pokazao u najboljem svijetlu i na najboljem mjestu i siguran sam da sad njegov menedzer i agencija sa zadovoljstvom trljaju ruke i da ponude vec pristizu.
Samo takodjer treba biti oprezan kod transfera i neuzimati prevelik zalogaj tipa Arsenal idt, treba ici na neki klub iz Njemacke, Italije itd. Mislim da njegov transfer karijere tek dolazi poslije EP 2016 godine, mlad je on jos i ima vremena za velike transfere.
ZIJANCER_SA

PostPostao/la polen90 » 16.06.2014., 21:45

Besicu je najbolji menadzer SP u Brazilu.
polen90

PostPostao/la Murga Drot » 17.06.2014., 02:12

ZIJANCER_SA napisao:
tonymontana napisao:Nemoj te imati OGROMNA ocekivanja za Besicev transfer. Za TOP klubove treba imati TOP menadzare isto i ne samo biti dobar fudbaler.

Ako iko ima TOP menedzera i agenciju onda je to Besic. pogledaj malo ko ga zastupa pa ce ti biti sve jasno.
Jednostavno je Besic prelaskom u Madjarsku bio van ociju svih relevantnih scauta i klubova, sada svojim nastupom na SP Besic je se pokazao u najboljem svijetlu i na najboljem mjestu i siguran sam da sad njegov menedzer i agencija sa zadovoljstvom trljaju ruke i da ponude vec pristizu.
Samo takodjer treba biti oprezan kod transfera i neuzimati prevelik zalogaj tipa Arsenal idt, treba ici na neki klub iz Njemacke, Italije itd. Mislim da njegov transfer karijere tek dolazi poslije EP 2016 godine, mlad je on jos i ima vremena za velike transfere.

U vecini slucajeva bi se sa tobom slozio sto se manjeg zalogaja tice, ali poslije zadnje tri utakmice sam ubijedjen da moze gdje hoce. Nikad ga u Madjarskoj nisam gledao, samo sa repkom, ali ako se jedan Mesi pored njega ne naigra onda sigurno nece mnogi. Uz defanzivnu igru je tehnicki potkovan. Mozda sam se i previse napalio ali vjerujem da bi se kod Wengera zasluzeno naigrao.
Murga Drot

PostPostao/la tonymontana » 17.06.2014., 08:40

Zivi bili pa vidjeli. Ja bi volio isto ko i vi da zavrsi u Arsenalu npr.
tonymontana

PostPostao/la brudaaa » 18.06.2014., 01:06

Eco, ne 1 milion Eura, prevodi se kao milionski iznos. Može biti jedan, može biti pet ili deset miliona ;-)
brudaaa

PostPostao/la ZIJANCER_SA » 18.06.2014., 20:58

Murga Drot napisao:
ZIJANCER_SA napisao:

U vecini slucajeva bi se sa tobom slozio sto se manjeg zalogaja tice, ali poslije zadnje tri utakmice sam ubijedjen da moze gdje hoce. Nikad ga u Madjarskoj nisam gledao, samo sa repkom, ali ako se jedan Mesi pored njega ne naigra onda sigurno nece mnogi. Uz defanzivnu igru je tehnicki potkovan. Mozda sam se i previse napalio ali vjerujem da bi se kod Wengera zasluzeno naigrao.

JA to gledam drug drugacije od tebe kad je klub u pitanju, to sto si napisao upravu si ali ja se bojim velikog kluba za momka od 21 godine koji dolazi iz slabije Madjarske lige, ja se bojim velikog kluba iz lige 5-ce jer siguran sam da bi imao konkurenciju u klubu koju sad u repci nema, svi vrhunski klubovi imaju najmanje po 2 igraca na jednoj poziciji. Besicu nebi valjalo da sjedi na klupi i ceka svoju priliku a gdje god dodjes u veliki klub pogotovu ako nisi mega zvijezda to ti negine , prvo klupa pa dokazivanje i dobijanje sansi na kasiku, ehhh ako to iskoristis u jednom top klubu i dokazes se onda si sebi osigurao mjesto u prvoj postavi. Takve stvari se slabo desavaju u srednjim klubovima koji vise daju sansi talentima i mladim igracima nego top klubovi i moje misljenje je da bi Besicu bolje dosao neki osrednji klub iz Njemacke ili Italije pa poslije EP 2016 godine nek bira top klub ako bude konstantan i nastavi ovako.
ZIJANCER_SA

PostPostao/la fantom » 18.06.2014., 22:23

E to je trebao biti nas treci golman svaka cast Avdukicu ali ovaj mali je buducnost
fantom

PrethodniSljedeće

Vrati se na: ARHIVA