Off-Topic (OT)

Samo za čitanje :-)

Re: Dres reprezentacije BiH

PostPostao/la majstor22 » 16.05.2015., 09:20

Jel istina da je Susic pokupio sve trenerke, 50komada i ponijeo sebi pa zbog tog Mesa mora u odijelu hodati? ;)
majstor22

PostPostao/la sportas » 16.05.2015., 22:08

majstor22 napisao:Jel istina da je Susic pokupio sve trenerke, 50komada i ponijeo sebi pa zbog tog Mesa mora u odijelu hodati? ;)

Dio ugovora mu je bio da pokupi 25 trenerki. Mislim da je suskavac dobio kao dodatak.
sportas

PostPostao/la alemko » 16.05.2015., 22:16

jah, pape ce nesto pokupiti sa onih bojlerom oko struka, krsnom mesi koji u papetov suskavac/papetovu trenerku dva puta moze stati.

p.s.: majstore, koliko god se trudio u zadnjih desetak godina, nece tebe ovi "duhoviti pokusaji" nesto....
alemko

PostPostao/la majstor22 » 16.05.2015., 23:46

E pa vidis, to je razlika izmedju nas... Ja se uopste netrudim. Pisem, bubam, nabrajam pa ko hoce nek cita i shvata kako zeli, dok se ti ocigledno trudis da pokazes koliko se razumijes u fudbal, kako sve znas i kako na sve imas odgovor ali pametnjakovice kao tebe vecina vrlo dobro poznaje pa te i neshvata ozbiljno...

I mozes misliti opet sta zelis i ovaj moj odgovor shvatiti kako zelis, mozda i potrdu tvog misljenja o meni, ali vjeruj da me ni tvoje ni misljenje nekog drugog uopste netangira nit se ja nadjem nesto uvrijedjen kao sto to znate biti pojedini.
Sreca pa sam covjek koji se moze smijati na svoj racun, a po iskustvu znam da to takve osobe kao tebe jos vise iznervira jer ustvari neznaju kako da reaguju kad provokacije neuspjevaju...
majstor22

PostPostao/la alemko » 17.05.2015., 00:16

uh, gdje ga nadje. nervozan si mi nesto, sta si se to odmah tako uzivio, nije dobro za herc... vidis meni su glupe posalice koje nemaju veze sa vezom, to jeste sa ovom temom. dodjem na temu u nadi da cu procitati neku novost oko dresa, kad ono majstor prodaje trenerke i suskavce kao "fazon". i kada covjek nesto kaze, vise iz zahebancije da se razumijemo, onda se "komicar" pocne ponasati kao uvrijedjena mlada i, najjace, pocne u mnozini pisati te dijeliti neke epitete. ali, haj'...
i de majka mu stara, opusti se malo. svako dobro, komicaru u pokusaju. ;-)
alemko

Re: Nogometna/Fudbalska reprezentacija BiH [V]

PostPostao/la Kremenko » 19.05.2015., 22:46

Evo nesto u duplom spominju mogucu suspenziju izraelskog fud. saveza.
Radi se o nekakvom slucaju diskriminiranja palestinskih igraca. Navodno Fifa i uefa su zakazali sjednicu i izraelska rep. i svi klubovi bili suspendirani iz internacionalnih takmicenja.
Ako bi to bilo onda bismo imali 3 boda i 3:0 bez igre.
http://www.theguardian.com/world/2015/m ... lestinians
Kremenko

Re: Nogometna/Fudbalska reprezentacija BiH [V]

PostPostao/la senci » 19.05.2015., 23:46

Zaboravi tu mogucnost. Prije ce nas izbaciti zato sto jos postojimo nego njih da urade bilo sta. Suplja prica za koju je Platini javno trekao da ce ih zastititi a iovo je tema za video
senci

Prethodni

Vrati se na: ARHIVA