Off-Topic (OT)

Samo za čitanje :-)

Re: Fudbalska reprezentacija BiH

PostPostao/la Istok » 20.12.2014., 22:26

Ne znam, vidjet cemo.

Ja ne znam kako bih se postavio prema njemu da recimo cujem da finansira ocevo bjegstvo ili da se susrece sa optuzenim ratnim zlocincem a na okupljanju treba da pije sa mnom kafu ujutru. Recimo da sam na mjestu nasih reprezentativaca. Sa dva prsta obraza svaki bi se covjek zapitao kako da se postavi, naravno sve u slucaju da se Toni na neki nacin ne ogradi od ovoga.

I @northern, sa sudom ili bez njega on je zlocin priznao, izresetao je ranjenog covjeka a opravdanje je bilo da je bio pijan. Samo nije htio da se nagodi za kaznu, puno mu bilo pet godina.
Zadnja izmjena: Istok; 20.12.2014., 22:36; ukupno mijenjano 2 put/a.
Istok

PostPostao/la Tekstilac » 20.12.2014., 22:34

Ubistvo jednog covjeka je ubistvo jednog covjeka previse. Za to postoje sudovi. Ne bi trebalo cijelu parodicu osudjivati zbog postupka jednog covjeka. Tonija smo vec jednom otjerali sa ovog foruma. Njemu je sigurno tesko. Treba spoznati cinjenicu i istinu o ocu i njegovom ratnom putu. Ipak, najgore je familiji ubijenog covjeka koji to ponovo prezivljavaju i prezivljavace istu porodicnu dramu kad god Toni istrci na teren u dresu repke. Teska situacija.
Tekstilac

PostPostao/la Istok » 20.12.2014., 22:36

Kad smo mi to Tonija otjerali sa foruma?
Istok

PostPostao/la dy3 » 20.12.2014., 23:22

Ja koliko se sjecam, Toni je pisao pod nickom Sunkica, ovako nesto.
dy3

PostPostao/la Istok » 20.12.2014., 23:57

Ne znam, ja se sjecam samo jednog clana koji je potjeran, zaboravio sam nick, uglavnom cesto je bio tu i eksplodirao je vezano za slucaj Alen Halilovic. Upalila ga je diskusija ovdje pa je izjavio da je normalno da svaki igrac izabere Hrvatsku prije nego BiH, da je izabrao bolju reprezentaciju itd. itd.

Meni bilo zao sto ga ukidose, ipak je pratio BiH a malo je bio izrevoltiran sto je prirodno ono kad imas dvije domovine pa se po jednoj od njih ospe paljba. Normalno je da zausmes neki odbrambeni stav pa i preletis sa komentarima. Ja sam po tom pitanju puno tolerantan.

Uglavnom, znam samo njega da je otjeran a drugih slucejeva nisam zapazio.
Istok

PostPostao/la Zmaj » 21.12.2014., 01:15

Ovdje se opet mjesaju jabuke i kruske. Zlocin nema brojku, ako si u ratu ubio 1 civila to je zlocin, i taj koji je to ucinio je zlocinac. Isto tako citiracu jednog naseg poznatog glumca koji je izgubio noge bas u tom ratu, povodom ove price oko Tonija: "Ne trebaju djeca nositi križeve svojih očeva"
Zadnja izmjena: Zmaj; 21.12.2014., 01:37; ukupno mijenjano 1 put/a.
Zmaj

PostPostao/la Tekstilac » 21.12.2014., 01:29

Tacno @dy3. Mislim da je tada bio clan U21. Nisam rekao administracija nego pojedini clanovi foruma koji su trazili neko izjasnjavanje na neke facebook postavke. Decko je otisao poslije 2-3 postavke. No dobro, tada nije bio u fokusu kao standardni clan A repke. Ne mogu garantirati, ali bio je sigurno rijedak primjer igraca da se registruje javno na forumu.
Tekstilac

PostPostao/la sportas » 21.12.2014., 02:35

Vidi molim te, na osnovu pretpostavki valjas pricu koja se nije ni dogodila!?
Da nisi ti Avazov novinar?

Istok napisao:Ne znam, vidjet cemo.

Ja ne znam kako bih se postavio prema njemu da recimo cujem da finansira ocevo bjegstvo ili da se susrece sa optuzenim ratnim zlocincem a na okupljanju treba da pije sa mnom kafu ujutru. Recimo da sam na mjestu nasih reprezentativaca. Sa dva prsta obraza svaki bi se covjek zapitao kako da se postavi, naravno sve u slucaju da se Toni na neki nacin ne ogradi od ovoga.

I @northern, sa sudom ili bez njega on je zlocin priznao, izresetao je ranjenog covjeka a opravdanje je bilo da je bio pijan. Samo nije htio da se nagodi za kaznu, puno mu bilo pet godina.
sportas

PostPostao/la elmo » 03.01.2015., 13:10

Koliko sam neutralan valjda mozes zakljuciti iz tog posta:-)

Ako nista,konkretniji sam od tebe..ovaj zadnji post o djuricu,ne da te ne mogu skontati a vidim da nisam jedini,vec i ti ne znas sta hoces reci...
Daj nekad pojednostavi stvari,razumi da ne mozemo svi skontati tvoj mocni vokabular:-)
Kako sam mogao pretpostaviti ko ce prvi reagovati,nevjerovatno:-)

Daj molim te,barem jednom nemoj prepravljati post koji meni uputis,dok ti odgovorim,vidim da si ga vec promijenio...ne kontam to konstantno prozivanje tipa aldin/elmo...ko da ljudi ne znaju ko pise..ako se dobro sjecam,javno sam otkrio svoje podatke da se zna da stojim iza svog pisanja.
elmo

PostPostao/la alemko » 03.01.2015., 14:24

kako da ne, jako neutralan, a vidim upalis se kao kutnjak cim i ja sta napisem. vrlo dobro ja znam sta hocu. ti slobodno u svoje ime pisi, jer ako ti ne razumijes ili neces nesto da razumijes ne znaci da to vazi i za druge. zadnji put ti na ovaj nacin repliciram, necu dalje, da nam se ne uvrijedis opet i da ne pocnes objavljivati teatralno tvoje licne podatke (koga to bolan interesuje?). ali hajde, ziv ti i zdrav bio. i sada molim da se vratimo topic-u!
alemko

PrethodniSljedeće

Vrati se na: ARHIVA