Off-Topic (OT)

Samo za čitanje :-)

Re: Mirza Teletovic (Brooklyn Nets/NBA)

PostPostao/la Gorazdak » 11.11.2014., 10:53

Hahahahhahahha.. oplakah
Gorazdak

PostPostao/la dy3 » 11.11.2014., 16:26

northernbynature napisao:
dy3 napisao:Zamisli kako je meni sinoc bilo cekati da Nurkic udje :odezub:

citajuci ovu recenicu...
da covjek ne zna o cemu se radi iz diskusije, pomislio bi svasta... :odezub:

Bjezi je.bi se :haha: :haha: :haha:
dy3

PostPostao/la Zmaj » 11.11.2014., 18:31

northernbynature napisao:
dy3 napisao:Zamisli kako je meni sinoc bilo cekati da Nurkic udje :odezub:

citajuci ovu recenicu...
da covjek ne zna o cemu se radi iz diskusije, pomislio bi svasta... :odezub:
I udje li Nurkic? :odezub: :odezub: :odezub: :odezub: :odezub:

A ja imao si srece da ne udje :odezub:
Zmaj

PostPostao/la dy3 » 11.11.2014., 23:18

hehe
dy3

PostPostao/la mahic » 12.11.2014., 01:56

koliko dugo je usao Nurkic? ;)
mahic

PostPostao/la dy3 » 12.11.2014., 03:24

Javi se na pp da ti kazem ;)
dy3

PostPostao/la emir75 » 12.11.2014., 06:45

hahahahaahhahaha
emir75

Re: Off-Topic (OT)

PostPostao/la skot » 26.11.2014., 11:27

POMOĆ!

Evo ovako, pošto je tema „razno“ nemam gdje nego ovdje ovaj upit postaviti. Pošto vas većina živi i radi u inozemstvu, vjerojatno ste više upoznati sa svim čarima tehnike i moderne tehnologije. Ja npr. sam za tehnologiju duduk, onako nešto znam (tv je tv, dvd i tako to).
Ovako ide priča, nedavno me jedan moj susjed s čijim klincima se moj klinac igra u parku, zahaklao i ponudio da kupim od njega kao „ovlaštenog“ dobavljača uređaj pomoću kojeg mogu gledati hrpe filmova, uživo utakmice, imati hrpu programa itd. Još me odveo doma i pokazao mi kako uređaj funkcionira. Mene je to oduševilo, vidio sam sve i svašta, a osobito me zaintrigiralo to što mogu sve žive i mrtve tv kanale gledati…Ono što me zakočilo malo jest da su neki programi bili blokirani tako da se nisu mogli otvorit. A najviše me blokirala cijena od 400,00 eura, što mi i ne bi predstavljalo toliki problem ukoliko se radi o nečemu što mi može zamijeniti potpuno pretplatu na kabelsku televiziju.
Čovjek mi tvrdi da se to updata svakodnevno i da se sadržaj nadopunjuje. A s druge strane ako nešto zašteka, on je tu da mi popravi. Za kanale koji su blokirani kaže da se zna ponekad dogoditi da neki programi jedan dan ne rade, ali onda rade idućih 7 dana…
Međutim, ono što sam vidio nedavno u jednom kafiću u Slavoniji me šokiralo. Frajer ima nešto slično (znači neku vrstu media playera) i ima nepreglednu količinu sportski programa. Tražio je jednu utakmicu, i tražeći je utvrdio da su neki kanali blokirani na kojima je prijenos, ali ipak je na kraju našao barem 3 kanala koji su bili odblokirani i na kojima je slika bila hd ko mlijeko…Nije mi želio ili nije znao reći koji je točno naziv tog uređaja.
Počeo sam čačkati po internetu nešto o tome, ali nema podataka o nekom takvom uređaju pomoću kojega možeš gledati takvu jednu hrpetinu sportski kanala, nego su ljudi više orijentirani na filmove i neke druge sadržaje što mene primarno ne interesira.

Eh, sad drugovi, moje pitanje glasi—koji je to vrag? Kako se to zove? Ima li itko iskustva s tim? Koliko košta? Postoji li mogućnost da to što uzmem odjednom prestane raditi?
Znam da trebam imati internet, to imam.
Ovo jest tema za neki drugi forum, ali ovo je jedini forum na kojem jesam, a pretpostavljam da neki od vas imaju iskustva s tim što sam opisao.
skot

PostPostao/la dy3 » 26.11.2014., 14:30

Meni se cini da mislis na dreambox takozvani. Najiskrenije ne znam puno o tome, ali po cijeni mislim da se radi o tome. Dosta je skupa ta pocetna investicija gdje moras kupiti dobar dreambox, tanjir satelitski i onda kupujes kartice od tog covjeka, i naravno mora biti skopcano na internet jer se svakodnevno apdejtuje. Mislim da je redovna mjesecna cijena kasnije oko 20 km, sto je barem ovdje u Sarajevu u rangu kablovskih operatera.

Nisam siguran koliko je ovo legalno, ali znam da u Sarajevu dosta raje koristi i ponuda se ne moze porediti sa kablovskom televizijom. Znam da moj jaran ima taj dreambox i da je prezadovoljan, apsolutno svaku utakmicu nebitno jel rijec o fudbalu, kosarci ili nekom drugom sportu mozes gledati u HDu.

Ovo ti ja laicki ovako, valjda ce ti pomoci, jer ne znam ni ja tacno kako funkcionise, ali znam da svi koji koriste su prezadovoljni.
dy3

PostPostao/la admin » 26.11.2014., 14:35

Na forumu je zabranjeno spominjati ilegalne mogućnosti gledanja programa, warez stranice i slične stvari. Tako da vaši postovi idu u arhivu.
admin
Administrator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: ARHIVA